Schedule

Wednesday, December 26


WY&CC Court #1

AWAY vs. HOME
Mardela Game 001 at 10:00 AM Concordia Prep

Laurel Game 003 at 11:45 AM Seed School

Dunbar Game 008 at 1:30 PM Crisfield

Sidwell Friends School Game 013 at 3:15 PM St. Elizabeth

St. Peters Game 018 at 5:00 PM Smyrna

Liberty Heights Game 023 at 6:45 PM Wings Academy

Central Pointe Game 123 at 9:00 PM Veritas Prep

8:30 pm: All Star Experience - Three Point Contest (Boys & Girls)

WY&CC Court #2

AWAY vs. HOME
Snow Hill Game 002 at 10:00 AM Indian River

Tallwood Game 004 at 11:45 AM Stephen Decatur

Patterson Mill Game 009 at 1:30 PM Walkersville

St. Charles Game 014 at 3:15 PM Caravel

Oakdale Game 019 at 5:00 PM Patterson

Archbishop Carroll Game 024 at 6:45 PM St. Georges

8:30 pm: All Star Experience - Skills Challenge (Boys & Girls)

Maryland – Eastern Shore

AWAY vs. HOME
Worcester Preparatory School Girls Game 005 at 11:45 AM Thomas Stone Girls

Wicomico Girls Game 010 at 1:30 PM Linganore Girls

Kempsville Girls Game 015 at 3:15 PM Gaithersburg Girls

Parkside Girls Game 020 at 5:00 PM St. Charles Girls

Bethesda Chevy Chase Girls Game 025 at 6:45 PM Walkersville Girls

WIHI

AWAY vs. HOME
Washington Game 006 at 11:45 AM Arcadia

Queen Anne's Game 011 at 1:30 PM Kempsville

New Dorp Game 016 at 3:15 PM New Era Academy

JM Bennett Game 021 at 5:00 PM Wagner

Edmondson-Westside Game 026 at 6:45 PM Georgetown Day

JM Bennett

AWAY vs. HOME
Kings Christian Academy Girls Game 007 at 11:45 AM Snow Hill Girls

King's Christian Academy Game 012 at 1:30 PM The Salisbury School

St. John's Catholic Prep Game 017 at 3:15 PM Overlea

Parkside Game 022 at 5:00 PM Friendship Collegiate

Linganore Game 027 at 6:45 PM Archbishop Curley

Thursday, December 27


WY&CC Court 1

AWAY vs. HOME
Kempsville Game 028 at 10:00 AM New Dorp

Wagner Game 033 at 11:45 AM Edmondson-Westside

Friendship Collegiate Game 038 at 1:30 PM Archbishop Curley

Wings Academy Game 043 at 3:15 PM Abraham Lincoln (PA)

Neumann-Goretti Game 048 at 5:00 PM Gilman

Elizabeth Game 053 at 6:45 PM Wicomico

Veritas Prep Game 058 at 8:30 PM Legacy Early College

WY&CC Court 2

AWAY vs. HOME
Queen Anne's Game 029 at 10:00 AM New Era Academy

JM Bennett Game 034 at 11:45 AM Georgetown Day

Parkside Game 039 at 1:30 PM Linganore

Father Henry Carr Game 044 at 3:15 PM Liberty Heights

Central Pointe Game 049 at 5:00 PM Virginia Academy

St. Georges Game 054 at 6:45 PM Dulaney

Abraham Lincoln (NY) Game 059 at 8:30 PM Lincoln Academy

Maryland – Eastern Shore

AWAY vs. HOME
Worcester Preparatory School Girls Game 030 at 10:00 AM Kings Christian Academy Girls

Linganore Girls Game 035 at 11:45 AM Kempsville Girls

St. Charles Girls Game 040 at 1:30 PM Walkersville Girls

Washington Game 045 at 3:15 PM Overlea

Arcadia Game 050 at 5:00 PM St. John's Catholic Prep

Potomac Game 055 at 6:45 PM St. Peters

Archbishop Carroll Game 060 at 8:30 PM Olympic

WIHI

AWAY vs. HOME
Crisfield Game 031 at 10:00 AM Caravel

St. Elizabeth Game 036 at 11:45 AM Oakdale

Dunbar Game 041 at 1:30 PM St. Charles

Sidwell Friends School Game 046 at 3:15 PM Patterson

Snow Hill Game 051 at 5:00 PM Patterson Mill

Seed School Game 056 at 6:45 PM Tallwood

Stephen Decatur Game 061 at 8:30 PM Laurel

JM Bennett

AWAY vs. HOME
Thomas Stone Girls Game 032 at 10:00 AM Snow Hill Girls

Wicomico Girls Game 037 at 11:45 AM Gaithersburg Girls

Parkside Girls Game 042 at 1:30 PM Bethesda Chevy Chase Girls

Indian River Game 047 at 3:15 PM Walkersville

Concordia Prep Game 052 at 5:00 PM The Salisbury School

Mardela Game 057 at 6:45 PM King's Christian Academy

City Girls Game 062 at 8:30 PM Abraham Lincoln Girls

Friday, December 28


WY&CC Court 1

AWAY vs. HOME
Archbishop Carroll Game 124 at 10:00 AM Wings Academy

New Town Game 068 at 11:45 AM Walt Whitman

Eagle Academy Game 073 at 1:30 PM Highland School

Dulaney Game 078 at 3:15 PM Neumann-Goretti

Veritas Prep Game 083 at 5:00 PM Lincoln Academy

Maret Game 088 at 6:45 PM Abraham Lincoln (NY)

9:00 pm: All Star Experience - Slam Dunk Contest

WY&CC Court 2

AWAY vs. HOME
Kent County Game 064 at 10:00 AM Hammond

Carver E and S Game 069 at 11:45 AM Winston Churchill

Severn School Game 074 at 1:30 PM Bishop Sullivan Catholic

Central Pointe Game 079 at 3:15 PM St. Andrews

Brooklyn Collegiate Game 084 at 5:00 PM Legacy Early College

Abraham Lincoln (PA) Game 089 at 6:45 PM Boys Latin

9:00 pm: All Star Experience - Three Point Contest (Boys & Girls)

Maryland – Eastern Shore

AWAY vs. HOME
JM Bennett Girls Game 065 at 10:00 AM Sussex Tech Girls

Salisbury Christian Girls Game 092 at 11:45 AM Indian River Girls

Walt Whitman Girls Game 075 at 1:30 PM City Girls

Gilman Game 080 at 3:15 PM Bethesda Chevy Chase

Abraham Lincoln Girls Game 085 at 5:00 PM St. Andrews Girls

Virginia Academy Game 090 at 6:45 PM Father Henry Carr

Olympic Game 093 at 8:30 PM Smyrna

WIHI

AWAY vs. HOME
Cambridge-South Dorchester Game 066 at 10:00 AM Forest Park

Cesar Chavez Game 071 at 11:45 AM Dover

Easton Game 076 at 1:30 PM Good Counsel

Patriot Game 081 at 3:15 PM Theodore Roosevelt

Gaithersburg Game 086 at 5:00 PM Potomac

Milford Mill Game 091 at 6:45 PM St. Mary's Ryken

North Caroline Game 063 at 8:30 PM Sussex Tech

JM Bennett

AWAY vs. HOME
Colonel Richardson Game 067 at 10:00 AM Polytech

Mckinley Tech Game 072 at 11:45 AM Calvert

Pocomoke Game 077 at 1:30 PM Osbourn Park

St. Joe's By The Sea Game 082 at 3:15 PM Hereford

Pocomoke Girls Game 087 at 5:00 PM Boonsboro Girls

New Dorp Girls Game 070 at 6:45 PM Urbana Girls

Saturday, December 29


WY&CC Court 1

AWAY vs. HOME
Easton Game 094 at 10:00 AM Theodore Roosevelt

Forest Park Game 098 at 11:45 AM Dover

Good Counsel Game 103 at 1:30 PM Patriot

Father Henry Carr Game 108 at 3:15 PM St. Andrews

Wicomico Game 113 at 5:00 PM Olympic

Boys Latin Game 118 at 6:45 PM Maret

Brooklyn Collegiate Game 121 at 8:30 PM Lincoln Academy

WY&CC Court 2

AWAY vs. HOME
Pocomoke Game 095 at 10:00 AM St. Joe's By The Sea

Osbourn Park Game 099 at 11:45 AM Hereford

Potomac Game 104 at 1:30 PM Milford Mill

Gaithersburg Game 109 at 3:15 PM St. Mary's Ryken

Abraham Lincoln (NY) Game 114 at 5:00 PM Abraham Lincoln (PA)

Elizabeth Game 119 at 6:45 PM Gilman

St. Andrews Girls Game 122 at 8:30 PM Riverdale Baptist Girls

Maryland – Eastern Shore

AWAY vs. HOME
JM Bennett Girls Game 096 at 10:00 AM New Dorp Girls

Pocomoke Girls Game 100 at 11:45 AM Salisbury Christian Girls

Walt Whitman Girls Game 105 at 1:30 PM Abraham Lincoln Girls

Boonsboro Girls Game 110 at 3:15 PM Indian River Girls

Sussex Tech Girls Game 115 at 5:00 PM Urbana Girls

Virginia Academy Game 120 at 6:45 PM Veritas Prep

WIHI

AWAY vs. HOME
Polytech Game 101 at 11:45 AM Mckinley Tech

Hammond Game 106 at 1:30 PM Winston Churchill

Sussex Tech Game 116 at 5:00 PM Walt Whitman

Highland School Game 111 at 3:15 PM Bishop Sullivan Catholic

JM Bennett

AWAY vs. HOME
Cambridge-South Dorchester Game 097 at 10:00 AM Cesar Chavez

Colonel Richardson Game 102 at 11:45 AM Calvert

Kent County Game 107 at 1:30 PM Carver E and S

Eagle Academy Game 112 at 3:15 PM Severn School

North Caroline Game 117 at 5:00 PM New Town